1 września społeczność Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica rozpoczęła rok szkolny 2025/2026.
Uroczystość zainaugurowała Msza Święta w Bazylice Mniejszej pw. Św. Katarzyny w Grybowie.
Następnie spotkaliśmy się na boisku szkolnym, gdzie Pan Dyrektor Lesław Tarasek przywitał całą społeczność uczniowską, nauczycieli oraz wszystkich pracowników Zespołu.
Szczególne słowa skierował do naszych pierwszoklasistów, którzy właśnie zaczynają swoją szkolną przygodę w Staszicu
Przed nami miesiące nauki, pracy, ale też niezapomnianych chwil i doświadczeń. Życzymy całej społeczności szkolnej wytrwałości, pasji i wielu sukcesów!
Niech to będzie dobry rok - razem damy radę!






