kwiecień 2019
pwścpsn
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Gościmy

Odwiedza nas 117 gości oraz 0 użytkowników.

Ekonomiści znowu na podium!!! III miejsce w kraju w Olimpiadzie „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”

       W środę, 26 kwietnia 2017r., odbył się finał olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach  społecznych”. W Centrali Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Warszawie,  spotkało się 20 najlepszych drużyn z kraju. Małopolskę trzeci już raz z rzędu reprezentowały nasze ekonomistki, w tym roku Izabela Grzesiak z klasy 4, Julita Forczek z klasy 3 i Paulina Migacz z klasy 2.  

 

Etap III olimpiady miał charakter współzawodnictwa zespołowego i rozgrywany  był w trzech turach przy udziale publiczności. Każda tura to elektroniczny test wielokrotnego wyboru składający się z 10 pytań. Czas udzielenia odpowiedzi to 60 sekund. 

Niezwłocznie po zakończeniu trzeciej tury Komitet Główny sumował punkty zdobyte przez 4 zespoły w każdej z trzech tur. O finałowej kolejności miejsc zespołów w olimpiadzie zadecydowała liczba punktów zdobytych we wszystkich turach oraz czas oddania odpowiedzi.

Po tak wyczerpujących i emocjonujących rozgrywkach Iza, Julita i Paulina znalazły się na podium, zajmując III miejsce w kraju!!!

Uczennice zdobyły 28/30 punktów, tak jak zespół na II miejscu, sekundy zadecydowały o kolejności na podium.Najlepszy zespół uzyskał 29/30 punktów.Konkurencja była niesamowita!

Ekonomistki odebrały gratulacje i słowa uznania od Pani Prezes ZUS Gertrudy Uścińskiej oraz Komitetu Głównego Olimpiady.  Uczennice oprócz nagród rzeczowych odebrały także indeksy na Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Uniwersytet im. Jana Kochanowskiego w Kielcach oraz Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie.

Cieszymy się z sukcesu naszych uczennic, jeszcze raz gratulujemy im z całego serca i życzymy dalszych sukcesów. Jesteśmy dumni z tego, że mury Zespołu Szkół Zawodowych są kuźnią dla talentów jak mawiał nasz patron Stanisław Staszic.

Justyna Serafin

Zespół Szkół Zawodowych
im. Stanisława Staszica w Grybowie

ul. Armii Krajowej 19
33-330 Grybów

woj. małopolskie

Copyright © Zespół Szkół Zawodowych 2010-2014.
Wszelkie prawa zastrzeżone.


Administracja: mgr Teresa Lichoń - kontakt