luty 2019
pwścpsn
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728

Gościmy

Odwiedza nas 59 gości oraz 0 użytkowników.

Wycieczka przedmiotowa do Krakowa.

          W dniu 25 października uczniowie klasy 4TŻ wraz z opiekunami  panią mgr Katarzyną Rolą oraz panem mgr Krzysztofem Flądro uczestniczyli w wycieczce przedmiotowej do Krakowa. Pierwszym punktem wycieczki była lekcja w Urzędzie Marszałkowskim przeprowadzona przez pana komisarza Wojciecha Chechelskiego .

Była to bardzo interesująca oraz wartościowa lekcja na temat „Cyberzagrożenia - wirtualny świat” , w której przybliżył podstawowe mechanizmy funkcjonowania Internetu , zasady bezpiecznego i efektywnego korzystania z sieci oraz poinformował jakie cyberzagrożenia możemy napotkać. Opowiedział również jak starać się unikać zagrożeń , o stronach internetowych i numerach telefonu zaufania dla dzieci i młodzieży jak i ich rodziców , pod którymi w razie konieczności można skorzystać  z pomocy bądź rady. Nasza szkoła bierze udział w Ofercie Edukacji Regionalnej Województwa Małopolskiego.

Następnie uczniowie udali się do Muzeum Lotnictwa , zlokalizowanego na terenach dawnego lotniska Rakowice- Czyżyny. Jest to muzeum gromadzące eksponaty związane z historią lotnictwa. Przewodnik opowiedział i przybliżył początki lotnictwa polskiego i światowego. 

Pod koniec wycieczki uczniowie wraz z opiekunami udali się na spacer po krakowskim Starym Mieście, rynku oraz sukiennicach .

Natalia Gruca kl. 4TŻ

Zespół Szkół Zawodowych
im. Stanisława Staszica w Grybowie

ul. Armii Krajowej 19
33-330 Grybów

woj. małopolskie

Copyright © Zespół Szkół Zawodowych 2010-2014.
Wszelkie prawa zastrzeżone.


Administracja: mgr Teresa Lichoń - kontakt