styczeń 2021
pwścpsn
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Gościmy

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

Uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych

 

              25. października uczniowie klas pierwszych stali się pełnoprawnymi członkami szkolnej społeczności. Podczas uroczystej akademii z okazji Święta Szkoły ślubowali między innymi pielęgnować tradycje narodu, regionu i szkoły, szanować imię Patrona Szkoły oraz drugiego człowieka, godnie reprezentować szkołę a także rozwijać swoje talenty.

Uczniowie klasy 2TSE z pomocą Małego Księcia, głównego bohatera książki autorstwa A.de Saint- Exupery’ego, próbowali dowieść, że miłość i przyjaźń, wartości na co dzień niewidoczne dla oczu, są najważniejsze w życiu człowieka. Mały Książę, szukający miłości i przyjaźni, okazał się wiernym do końca swojej Róży. W krótkich scenkach zaprawionych humorem udział wzięli: Bartłomiej Dziedzic, Jakub Głąb, Adrian Kapłon, Marek Stachura, Małgorzata Obrzut, Filip Motyka, Grzegorz Drąg oraz Paulina Pasoń.

 Poszukiwanie wartości odbywało się tanecznym krokiem (Justyna Król, Dawid Mikulski, Arkadiusz Abram, Jakub Tumidajski, Tomasz Stukus, Kamil Gryzło). Na koniec okazało się, że Mały Książę tak naprawdę był dużym chłopcem, co wyśpiewała Natalia Romanek (3TE) przy akompaniamencie Patryka Kiełbasy.

 

Drodzy Pierwszoklasiści życzymy Wam, abyście przez lata nauki w Zespole Szkół Zawodowych im .St. Staszica oswoili dla siebie własne talenty i takie obszary, na których zrealizujecie swoje plany i marzenia.”

I.Szczepanik

 

Zespół Szkół Zawodowych
im. Stanisława Staszica w Grybowie

ul. Armii Krajowej 19
33-330 Grybów

woj. małopolskie

Copyright © Zespół Szkół Zawodowych 2010-2014.
Wszelkie prawa zastrzeżone.


Administracja: mgr Teresa Lichoń - kontakt