luty 2020
pwścpsn
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829

Gościmy

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

Sądeckie Młode Talenty – KAROLINA NIEPSUJ – Zagłosuj

     Nasza uczennica z klasy I TŻK Karolina Niepsuj awansowała do półfinałów szóstej edycji konkursu Sądeckie Młode Talenty.

   7 maja półfinaliści konkursu Sądeckie Młode Talenty mieli niepowtarzalną okazję nagrać swój własny - dla większości pierwszy w życiu – teledysk. Każdy z półfinalistów zaprezentował się korzystając z profesjonalnego nagłośnienia, odpowiedniej oprawy scenicznej i zaśpiewał albo zagrał wybrany przez sobie utwór, ten sam, który wykonał w czasie przesłuchań.

 

„Hurt” Christiny Aguilery to piosenka, dzięki której Karolina Niepsuj awansowała do półfinałów szóstej edycji konkursu Sądeckie Młode Talenty. Czy ten przebój przyniesie jej również zwycięstwo?

Zapraszamy do obejrzenia jej teledysku i oddania głosu.

By zagłosować na Karolinę Niepsuj należy wysłać sms-a o treści TALENT.13 na numer 7168.   /Koszt sms 1,23 zł brutto. Warto też dodać, że dochód z głosowania zasili pulę stypendiów artystycznych dla laureatów konkursu.

Teledyski wraz z indywidualną prezentacją każdego z młodych artystów zostały opublikowane na portalu Sądeczanina. Wszystkie jednocześnie - 14 maja, bo do każdego dołączone zostały specjalne kody sms, za pomocą których Czytelnicy będą mogli wybrać 5 finalistów, kolejną piątkę wskaże jury.

W szóstej edycji konkursu Sądeckie Młode Talenty głosowanie odbywa się jedynie za pomocą sms. Głosowanie podzielone jest na dwie części. Pierwsza część, która wyłoni 5 Waszych faworytów potrwa od 14 maja do 23 maja do godziny 12. w południe.

Rozstrzygnięcie poznamy w trakcie wielkiego finału, czyli 24 maja na gali Sądecki Diament. Druga tura głosowania sms odbędzie się już w dniu wielkiego finału, czyli 24 maja podczas Gali Sądecki Diament w godzinach od 12. do 15 i wyłoni laureata głosujących. Wtedy też jury wybierze tych najlepszych z najlepszych.

Serdecznie gratulujemy naszej młodej artystce!

 

Zespół Szkół Zawodowych
im. Stanisława Staszica w Grybowie

ul. Armii Krajowej 19
33-330 Grybów

woj. małopolskie

Copyright © Zespół Szkół Zawodowych 2010-2014.
Wszelkie prawa zastrzeżone.


Administracja: mgr Teresa Lichoń - kontakt