czerwiec 2019
pwścpsn
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Gościmy

Odwiedza nas 52 gości oraz 0 użytkowników.

I miejsce w Małopolsce w Olimpiadzie "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych"

Już po raz V ekonomiści z Zespołu Szkół Zawodowych z Grybowa są najlepsi w Małopolsce z ubezpieczeń społecznych!

 

        W piątek 15 marca 2019 roku w Krakowie kolejny raz rywalizowało ze sobą 21 najlepszych szkół z Małopolski. Uczestnicy odpowiadali na 25 pytań wielokrotnego wyboru z całego zakresu polskiego systemu zabezpieczenia społecznego, począwszy od zasiłków rodzicielskich, przez chorobowe, po system emerytalny i zasady rozliczeń składkowych. 

Kolejny raz nie daliśmy szans konkurencji, Paulina Migacz, Dorota Burkot, Magdalena Migacz ekonomistki z naszej szkoły najlepiej rozwiązały test, uzyskując wynik na poziomie 92%.

    

Przed nami kolejny finał, który odbędzie się 26 kwietnia 2019 roku w Centrali  ZUS w Warszawie. Reprezentacja Zespołu Szkół Zawodowych w Grybowie już po raz piąty będzie bronić barw Małopolski w starciu z drużynami z całego kraju. Przypomnijmy, że w tamtym roku to właśnie Nasza szkoła zajęła I miejsce w finale Olimpiady w Warszawie. Uczennice kolejny raz powalczą o atrakcyjne nagrody rzeczowe m.in. laptopy i tablety oraz indeksy i dodatkowe punkty na uczelnie wyższe. Na najlepszych czekają przepustki m.in. na Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach, Uniwersytet Gdański, Akademię Pomorską, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Katolicki Uniwersytet Lubelski, PWSZ w Nowym Sączu, Politechnikę Częstochowską oraz Wyższą Szkołę Bankową we Wrocławiu i Poznaniu.

Ten kolejny sukces świadczy to o tym, że ekonomiści z Grybowa mogą z powodzeniem konkurować ze swymi rówieśnikami z województwa, pokonując kolejny raz renomowane szkoły krakowskie i nowosądeckie.

 

mgr inż. Justyna Serafin

Zespół Szkół Zawodowych
im. Stanisława Staszica w Grybowie

ul. Armii Krajowej 19
33-330 Grybów

woj. małopolskie

Copyright © Zespół Szkół Zawodowych 2010-2014.
Wszelkie prawa zastrzeżone.


Administracja: mgr Teresa Lichoń - kontakt